English  English

Vericert Logo

Güvenli Otobüs Taşımacılığı

Kuşkusuz şehirlerarası yolcu taşımacılığının temelini oluşturan taşımacılık sistemleri içinde otobüsler oldukça önemli yer tutmaktadır.

Otobüs ile yolcu taşımacılığında temel amaç seyahat edenlerin gereksinimlerini ekonomik, hızlı, konforlu ve güvenli olarak sağlamaktır.

Müşterilerin beklentilerini karşılamak, yasal zorunluluklara uymak, çağdaş işletim ve yönetim yaklaşımlarıyla her zaman en iyi ve en mükemmel hizmeti sunarak dünya standartlarını yakalamak ve yaşatmak kaçınılmaz bir gerçektir.

VERİCERT, otobüsle yolcu taşımacılığında daha fazla emniyet sağlanmasına katkıda bulunmak ve yolcu taşımacılığı sektöründe ortak hizmet şartlarının kalitesini belirlemek amacıyla tüm bu beklenti ve zorunlulukları içeren bir sistem geliştirmiştir. 

Tarifeli ve tarifesiz her türlü yolcu (personel, öğrenci vb.) taşımacılığı faaliyeti gösteren tüm kuruluşlarda uygulanabilen bu sistem sayesinde kuruluşların yasal gerekliliklerden daha fazlasını kendi isteği ile yerine getirdiği bağımsız üçüncü taraf denetimler ile onaylanmakta ve sertifikalandırılmaktadır.

VERİCERT tarafından yürütülen denetimlerde taşıma şirketi, şoförleri ve araçları gibi konular kontrol edilmektedir. Şoförlerin eğitimi ve direksiyon süreleri, araçların teknik emniyeti ve otobüs şirketlerinin kaza istatistikleri derinlemesine incelenmektedir.

Geniş kapsamlı ve titizce gerçekleştirilen sistem denetimi sonrasında kuruluşlara Safety Bus Service Sertifikası verilmektedir.

Bu alanda verdiğimiz diğer hizmetler şunlardır;

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZE İLETİŞİM BÖLÜMÜNDE YERALAN BİLGİLERLE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Çözümler

İletişim

VERİCERT BELGELENDİRME VE GÖZETİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
Acıbadem Cad. Tekin Sk. Darga Ap. No:24/13 Acıbadem/ Kadıköy / İSTANBUL - TÜRKİYE
Tel:+90 216 325 25 01
Fax:+90 216 325 73 79
E-Posta:info@vericert.com.tr
Web:www.vericert.com.tr

Vericert Platform

Temsilcilikler

Sosyal Ağ

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Linkedin Sayfamız