English  English

Vericert Logo

Hizmetlerimiz

Muayeneden denetime belgelendirmeden eğitime kadar farklı sektörlerde birçok hizmeti verebiliyoruz. Uzmanlığımız içine giren her sektörde, kurumunuz için en iyi hizmeti veriyoruz.

Belgelendirme

Vericert birçok kapsamda akredite olarak sistemlerinizin, ürünlerinizin belirlenen şartlara uygunluğu teyit etmekte ve bunu da sertifika ile belgelendirmektedir.

daha fazla bilgi

Eğitim

Eğitim hizmetlerimizde hem uygunluk sistemlerinin daha etkili olarak anlaşılması hem bu sistemlerin doğru şekilde uygulanması hem de uygulayan personelin kişisel yeterlilikleri artırıcı eğitimler verilmektedir.

daha fazla bilgi

Doğrulama - Denetim

Tüm Türkiye’de tesislerinizin, sistemlerinizin ve ürünlerinizin doğrulama ve denetimlerini ulusal, uluslararası ve kurumun özel şartlarına gore yapabiliyoruz.

daha fazla bilgi

Kurumlara Özel

Business Oteller

Her geçen gün kalite beklentileri ve sağlanması gereken gizlilik ve güvenlik gereksinim şartları artmaktadır. İş seyahatinde bulunan kişiler, seyahat ve çalışma zamanlarının büyük kısmını otellerde geçirmektedirler.

devamını oku

Zincir Mağaza Denetimi

Gıda zinciri mağazalarını ziyaret eden konukların sağlıklarını daha etkin şekilde korumak ve Gıda Güvenliğini sürekli hale getirmek her zaman olduğu gibi, bugün de en önemli kurumsal uygulamalardan biridir.

devamını oku

İletişim

VERİCERT BELGELENDİRME VE GÖZETİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
Acıbadem Cad. Tekin Sk. Darga Ap. No:24/13 Acıbadem/ Kadıköy / İSTANBUL - TÜRKİYE
Tel:+90 216 325 25 01
Fax:+90 216 325 73 79
E-Posta:info@vericert.com.tr
Web:www.vericert.com.tr

Vericert Platform

Temsilcilikler

Sosyal Ağ

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Linkedin Sayfamız