English  English

Vericert Logo

Kongre Merkezleri

Kongre kavramının asıl kökeni, Latince "congressus" sözcüğüdür ve toplantı buluşma anlamına gelir. Kongre, bir veya daha fazla günle sınıflandırılmış ve önceden kararlaştırılmış bir program çerçevesinde uzmanlık gerektiren bilimsel alanlarda veya meslek kollarında belirli bir konuda bilgi alışverişini amaçlayan ve özellikle toplanılan yerin dışından gelen kişilerin de katılımlarıyla meydana gelen bir toplantıdır

"Kongre" terimi benzer bütün etkinlikleri kapsamaktadır: çalışma yeri, sergi, konferans, eğitim oturumları, tartışma alanı, kongre, toplantı, ürün ve sunum etkinlikleri, seminer, sempozyum vb. 

Kongre Merkezi; içinde teknik donatımlı çeşitli büyüklükte toplantı salonlarını bulunduran ve kongrelerle ilgili bütün hizmetleri verebilme amacına uygun yapılardır. Kongre merkezleri, iyi bir altyapıya, gelişmiş ulaşım imkânlarına sahip olmalıdır. Daha sonra merkezin içyapısındaki teknik detaylar önem kazanmaktadır. Ayrıca iyi bir teknik ekip ve güvenlik sistemi de merkezlerde aranan öğelerdir.

Vericert Belgelendirme ve Gözetim Hizmetleri LTD ŞTİ, tüm bu kriterleri göz önünde bulundurarak kongre merkezlerine yönelik yeni bir belgelendirme süreci başlatmıştır.  Belgelendirme sürecini başarı ile tamamlayan kuruluşlar,  VERİPROFi Kongre Merkezi Sertifikası almaya hak kazanmaktadırlar. 

VERİPROFi Kongre Merkezi Sertifikası;

  • Uluslararası bir belgedir. Yurtiçi ve yurt dışı müşteri portföyünü artırır.
  • Kongrelerin profesyonellik içinde sunulmasını sağlar.
  • Merkezler için pazarlama aracı olarak kullanılır. Örneğin sertifikasyon logosu internet sayfasında ve reklam materyallerinde kullanılabilir.
  • Müşteriler için Kongre merkezi seçiminde büyük önem taşır.
  • Kongre ve toplantı organizasyonu kuruluşları arasında belgelendirilmiş olmanız tercih edilmenizde öncelik sağlar.

Bu alanda verdiğimiz diğer hizmetler şunlardır;

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZE İLETİŞİM BÖLÜMÜNDE YERALAN BİLGİLERLE ULAŞABİLİRSİNİZ.

Çözümler

İletişim

VERİCERT BELGELENDİRME VE GÖZETİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
Acıbadem Cad. Tekin Sk. Darga Ap. No:24/13 Acıbadem/ Kadıköy / İSTANBUL - TÜRKİYE
Tel:+90 216 325 25 01
Fax:+90 216 325 73 79
E-Posta:info@vericert.com.tr
Web:www.vericert.com.tr

Vericert Platform

Temsilcilikler

Sosyal Ağ

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Linkedin Sayfamız