English  English

Vericert Logo

Belgelendirme

Bir sistem veya onun parçasının tanımlanmış şartlara uyduğunu ve operasyonel kullanım için uygun olduğunun kontrol edilmesidir.

Proses verimliliğinin, ürün ve sistem güvenliğinin ve çevre duyarlılığının en yüksek olduğu günümüzde siz de kurumunuzda bu unsurların yaygın ve kalıcı olmasını istiyorsunuzdur. Sisteminizi ve ürünlerinizi belgelendirdiğinizde müşteriler ve paydaşlarınız için var olduğunuzu ve sürekli iyileştirme içinde olduğunuzu gösterebilme imkanını elde edebiliyorsunuz.

Farklı alanlarda ve derinlikte, Vericert belgelendirme TÜRKAK tarafından akredite olmuştur. Bu akreditasyonla ürünlerin, sistemlerin belirlenmiş şartları (standartları) karşıladığını resmi olarak teyit etmekte ve bunu da sertifikalandırmaktadır.

Belgelendirme genellikle sahada yapılan denetimlerle, standart test ve muayenelerle ve belgenin geçerli olduğu süre boyunca yapılan gözetim denetimleri ile yapılmaktadır. Gerektiğinde işbirliği yaptığımız laboratuvarda yapılan testler belgelendirme sürecinin içinde yer almaktadır.

Türkiye’nin önde gelen belgelendirme şirketlerinden biri olan Vericert, ürünlerinizin, proseslerinizin, sistemlerinizin veya hizmetlerinizin ulusal veya uluslararası yönetmeliklere ve standartlara uygun olduğunu göstermenize imkan sağlamaktadır. Kurumunuz için gerekli olan sertifikasyonla, hedeflediğiniz pazarlarda rahatça ticaret yapmanıza ve müşterinize güven vermenize yardımcı olmaktayız.

Hizmetlerimiz

İletişim

VERİCERT BELGELENDİRME VE GÖZETİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
Acıbadem Cad. Tekin Sk. Darga Ap. No:24/13 Acıbadem/ Kadıköy / İSTANBUL - TÜRKİYE
Tel:+90 216 325 25 01
Fax:+90 216 325 73 79
E-Posta:info@vericert.com.tr
Web:www.vericert.com.tr

Vericert Platform

Temsilcilikler

Sosyal Ağ

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Linkedin Sayfamız