English  English

Vericert Logo

Sektörler

Hangi sektörde olursanız olun, kalite, çevre, sağlık ve güvenlik alanlarında birçok hizmeti müşteri odaklı ve müşteri ihtiyaçlarına uygun şekilde hazırlıyor ve veriyoruz. Alanında uzmanlarımızla, hizmet anlayışımızı bulunduğunuz sektöre göre uyarlayarak özel çözümler sunabiliyoruz.

Gıda

Gıda Güvenliği gün geçtikçe önem arzediyor ve toplum içinde hassas bir yer kazanıyor. Verdiğimiz hizmetle verimliliğin ve kalitenin artması temin edilirken, riskin azalması da temin ediliyor. Gıda sektöründe farklı alanlarda faaliyet gösteren, şirketlere hizmet veren Vericert, gıda güvenliğinin güvence altına alınması sağlanmaktadır.

Otomotiv

Otomotiv sektöründe faaliyet gösteren tüm oyuncuların ürün ve hizmetlerinin geliştirilmesi için yardımcı olmaktayız. Verilen hizmetin kalitesinden, üretilen ürünlerin güvenliği ve çevreye yarattıkları etkiye kadar farklı alanlarda çeşitli uygulamalar yapılmaktadır.

İnşaat

Her mühendislik çalışması öncelikle bir fikir, sonrasında bir tasarım ve ardından bir yapının oluşması ile başlar. Bu mühendislik çalışmasının hayata geçmeye başlaması ile ile birlikte süreçlerin etkili olarak yürütüldüğünü, şantiyelerin ve şantiyelerde kullanılan malzemelerin güvenli ve güvenilir olduğunu güvence altına alıyoruz.

Tüketici Ürünleri ve Perakende

Tekstil ürünlerinden, mobilyaya, elektroniğe kadar tüm farklı alanlarda üretim yapan kuruluşların kalitelerinin, standardlara uygunluklarının ve güvenliklerinin üretim ve dağıtımda hiçbir aşamada gözden kaçmamasını temin etmek için kontroller ve denetimler yapıyoruz.

Endüstriyel İmalat

Kendi alanında uzmanlardan oluşan mühendislerimiz, üretiminizde ve yürüttüğünüz faaliyetlerde kalite ve güvenlik unsurlarının oluşturulmasını sağlayacak gerekli düzenemeler konusunda yardımcı olacaktır. En iyi uygulamaların gösterilmesi de dahil olmak üzere farklı kıyas parametrelerini sizinle paylaşacak olan uzmanlarımız gerekli tüm kalite ve performans şartlarının yerine getirilmesini ve bununla beraber çevre için oluşturduğu etkilerinde en az seviye olması için yardımcı olmaktadır.

Hizmet Sektörü

Sanayi içinde önemli bir yer tutan hizmet sektörünün etkili ve daha fazla müşteri odaklı olmasının sağlanması, yeni standartların oluşmasıyla ve tüketicinin bilnçlenmesi ile birlikte artmıştır. Kuruluşlar ürünlerinin yanı sıra verdikleri hizmetlerle kendilerini ayrıştırmaktadır. Bu alanda çalışan uzmanlarımız verilen hizmetin iyileştirilmesi ve performansının geliştirilmesi için kuruluşlara yardımcı olmaktadır.

Kamu Sektörü

Ulusal ve uluslararası kuruluşlar, Kamu kuruluşları ve sivil toplum kuruluşları için oluşturduğumuz farklı birçok doğrulama hizmetimiz bulunmaktadır. Faaliyetlerin uygunluğunu, yönetmeliklere, kamu yararının artmasına, ticaretin kolaylaştırılmasına, verimliliğin artmasına, iyi yönetim uygulamalarının oluşmasına yardımcı olmaya çalışıyoruz.

İletişim

VERİCERT BELGELENDİRME VE GÖZETİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
Acıbadem Cad. Tekin Sk. Darga Ap. No:24/13 Acıbadem/ Kadıköy / İSTANBUL - TÜRKİYE
Tel:+90 216 325 25 01
Fax:+90 216 325 73 79
E-Posta:info@vericert.com.tr
Web:www.vericert.com.tr

Vericert Platform

  • Yenilikler ve fayda sağlayacağınız bilgiler almak için Vericert Platforma üye olun.

Temsilcilikler

Sosyal Ağ

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Linkedin Sayfamız