English  English

Vericert Logo

NEDEN VERICERT?

Güven

Bağımsız ve tarafsız olmamız müşterilerimiz için son derece kritiktir ve en güçlü varlığımızdır. Bağımsız olmak için her türlü ticari baskıya rağmen organizasyonlar kendi kararlarını vermekte serbest olmalıdırlar. Biz de bunu yapıyoruz ve böyleyiz.

Müşterilerimiz, bir hüküm verdiğimizde bunun tarafsız ve teknik olarak dayanağının olduğunu bilmekte ve bize güvenmektedirler.

İtibar

Vericert’in elde ettiği itibar ve müşteri odaklılık birlikte çalıştığımız kişilerin mükemmeliyetçiliği ve pozitif yaklaşımlarındandır.

Genellikle yaptığımız iş gözle görülmezdir ancak çok kritik bir iştir. Yaptığımız işle, müşterimiz olan organizasyonlar hep mükemmeliyete gitmektedir. Bu her zaman övündüğümüz ve gurur duyduğumuz bir çıktımızdır. Farklı sektörlerde elde ettiğimiz sonuçlar, motivasyonumuzun doğal yakıtıdır.

Yaygınlık

Vericert merkezi İstanbul’da bulunan bağımsız ve tarafsız bir denetim, doğrulama ve belgelendirme kuruluşudur. Türkiye’nin tüm noktalarında hizmetlerini kesintisiz ve etkili olarak vermektedir. Gelişmiş ve gelişmekte olan piyasalarda faaliyet göstermek için Asya’da ve Avrupa’da farklı ülkelerde temsilcilikler oluşturmaktadır.

Ayrıcalıklar

Vericert 2012 yılında devreye aldığı "Müşteri Odaklılık Programı" ile farklı sektörlerdeki müşterilerine özel hizmetler vermektedir. Kurumların performanslarını geliştirmek için hazırlanan bu programlar, ayrıca kurumların tasarruf etmelerini sağlamaya da yöneliktir. Sadece Vericert müşterilerine yönelik bu hizmetlerle yaptığınız yatırımlarızın kısa sürede geri dönüşü sağlanmaktadır.

Vericert Hakkında

İletişim

VERİCERT BELGELENDİRME VE GÖZETİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
Acıbadem Cad. Tekin Sk. Darga Ap. No:24/13 Acıbadem/ Kadıköy / İSTANBUL - TÜRKİYE
Tel:+90 216 325 25 01
Fax:+90 216 325 73 79
E-Posta:info@vericert.com.tr
Web:www.vericert.com.tr

Vericert Platform

Temsilcilikler

Sosyal Ağ

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Linkedin Sayfamız