English  English

Vericert Logo

İNSAN KAYNAKLARI

Vericert’e hoşgeldiniz. Çalışanlarımız kendilerini geliştirirken ülkelerinin de gelişimi için projeler üretebilirler ve profesyonel kariyerlerini oluştururlar.

Vericert birbirleri ile uyum içinde çalışan, müşterileri için en mükemmel hizmetleri üretmeye çalışan, üretken ve profesyonel insanların çalıştığı bir hizmet firmasıdır. Türkiye’nin tümünde hizmet verirken Avrupa ve Doğu’da yaygınlaşmaya çalışan ve bir dünya markası olmaya çalışan Vericert, kendi uzmanları ve geniş hizmet kapsamı ile her ölçüdeki ve her sektördeki firmaya hizmet verebilmektedir.

Bizimle beraber çalışmak için aşağıdaki formu doldurarak info@vericert.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

İş Başvurusu

Vericert’te çalışan tüm personelimize en yüksek düzeyde iş tatmini duyacakları çalışma ortamı ve şartları sunmaya çalışıyoruz. Gelişen iş hacmimizle birlikte sürekli yenilikçi, yaratıcı ve dinamik iş arkadaşları arayışındayız.

Birlikte çalışmak için seçtiğimiz arkadaşlarımızı uzmanlık alanlarına ve temel değerlerimizle uyumluluğuna göre belirliyoruz. Çalışan adayların mükemmeliyetçi, dinamik, kar odaklı, rekabetçi ve kararlı olmaları temel beklentimizdir.

Eğer siz de bizim vizyonumuzu paylaşıyorsanız, birlikte büyümeye inanıyor, dinamik ve heyecan verici bir kariyer oluşturmak istiyorsanız, sizi de aramızda görmek isteriz.

İŞ BAŞVURU FORMU

Vericert Hakkında

İletişim

VERİCERT BELGELENDİRME VE GÖZETİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.
Acıbadem Cad. Tekin Sk. Darga Ap. No:24/13 Acıbadem/ Kadıköy / İSTANBUL - TÜRKİYE
Tel:+90 216 325 25 01
Fax:+90 216 325 73 79
E-Posta:info@vericert.com.tr
Web:www.vericert.com.tr

Vericert Platform

Temsilcilikler

Sosyal Ağ

Facebook Sayfamız Twitter Sayfamız Linkedin Sayfamız